מתכננים רילוקיישן ורוצים להוריד דאגה אחת מהלו"ז?

אם אתם ברילוקיישן או בדרך אליו - יש לכם אינסוף הכנות. לא יודעים מאיפה להתחיל?
קבלו פתרון שיעזור לכם עם החלק החשוב ביותר

לוגו נחלים

מתכננים רילוקיישן ורוצים להוריד דאגה אחת מהלו"ז?

אם אתם ברילוקיישן או בדרך אליו - יש לכם אינסוף הכנות. לא יודעים מאיפה להתחיל?
קבלו פתרון שיעזור לכם עם החלק החשוב ביותר

השאירו פרטים לקבלת הכוונה והתאמה אישית

מאחד המומחים שלנו

לוגו נחלים

הידעתם?

זאת הטעות הנפוצה של ישראלים רבים שעוברים לחו"ל

מקרה נפוץ אצל אלו העוברים לחו”ל הוא רכישה של ביטוחים יקרים שלא תמיד נדרשים ו/או לא מתאימים לצרכי הרילוקיישן, מה שמוביל לתשלום גבוה עבור מוצר שאינו בהכרח מדויק עבורם.

כשיש כל כך הרבה סידורים והכנות למעבר, קל מאוד לפספס את האותיות הקטנות ולבחור בביטוח שעלול להיות לא נכון כלכלית וביטוחית עבורכם ועבור משפחתכם. לכן, הקמנו מענה מיוחד: מסלול בהתאמה אישית עבור ישראלים שעוברים לחו”ל לתקופה ממושכת עם כיסוי מקסימלי בעלות מינימלית – לפי הצרכים האמיתיים שלכם!

השאירו פרטים

לשיחת התאמה לפוליסה המדוייקת לכם

למה כדאי לכם לעשות ביטוח מקיף עם נחלים?

ניסיון וידע

מעל 20 שנים בתחום עם אלפי לקוחות מרוצים

לכל אורך התהליך לרבות תוכניות עבודה ודיווחים חודשיים

התאמה מלאה

אנו נדאג לפוליסה אופטימלית לפי הצרכים האישיים שלכם

כיסוי איכותי

 גישה לשירותים ולמוסדות רפואיים מתקדמים

מקצועיות

שילוב ייחודי של מקצועיות ושירותיות ללא פשרות

חיסכון משמעותי

איתנו, תקבל מחיר משתלם לטווח ארוך

מינימום בירוקרטיה

אנו נדאג לכמה שפחות פעולות מהצד שלכם

אל תעשו רילוקיישן לפני שתקבלו את כל המידע הנחוץ

השאירו פרטים ומומחה יצור אתכם קשר לבירור צרכים והתאמת ביטוח ללא התחייבות

הנה כמה מהלקוחות שעשו את המעבר בראש שקט!

דגימה קטנה ממעל 20 שנות ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים

טוליק - נווד דיגיטלי

צליל – מלווה ישראלים ברילוקיישן ליוון

פלג - יצא לרילוקיישן רך בתאילנד

איילת - מלווה ישראלים ברילוקיישן לתאילנד

רוצים לקבל את הטוב ביותר במאמץ אפסי? השאירו ופרטים לתיאום שיחת התאמה ללא עלות

השאירו פרטים ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם

שאלות ותשובות

כל מה שרציתם לדעת לגבי מגוון אפשרויות הביטוח שלנו

* המידע הינו כללי והכיסוי הביטוחי הקובע הינו בפוליסה הנרכשת, אותה חשוב לקרוא טרם רכישתה

כן, אנו מציעים מספר חלופות, כולל רכישת ביטוח לישראלים השוהים בחו”ל.

במסגרת הפתרונות שאנו מציעים, ישנם מוצרים אשר מאפשרים למבוטח לקבל כיסוי כולל שגרה וגם כיסוי להריון ולידה לאחר תקופת אכשרה של שנה בתוכנית וכמובן, כיסוי למקרים שאינם דחופים. במוצר זה, הכיסוי הוא כיסוי רפואי מקיף המקביל לכיסוי של קופת חולים בישראל והשירות ניתן באותה מדינה בה המבוטח שוהה, ללא צורך וכיסוי בהטסה רפואית לישראל.

כך, במקרה של טיפול רפואי, ניתוח או אשפוז (גם שאינו חירום), הטיפול המכוסה במסגרת הפוליסה מבוצע במדינת היעד, מה שמגדיל את השקט הנפשי, מבלי הצורך “להתנתק” בזמן שגרה ולהגיע לישראל לטיפול או המשך בירור ומעקב, ובמקרה של לידה, יש יתרון ברכישת ביטוח גם ליילוד.

הפוליסה מספקת מענה לאירועי חירום רפואיים, כמו ביקור אצל רופא כולל בגלל שפעת תקופתית, כאבים בחזה בלב או בראש, טיפול חירום בשיניים, תרופות מרשם, הטסה רפואית לישראל או הטסת מלווה לחו”ל במקרה של אשפוז, פינוי אווירי ימי ויבשתי, התייעצות עם רופא ישראלי ללא עלות, כיסוי רפואי לאירועי חירום כמו ניתוח או אשפוז ללא תקרה וללא השתתפות עצמית וגם אפשרות נוחה של תשלום ישירות לרופאים ובתי מרקחת עד סכומים של מאות דולרים ללא מגבלת פעמים, ומבלי להוציא כסף מהכיס.

אף במקרה של תקלה טכנית, עדיין תמיד ניתן לשלם ולקבל החזר מהיר מאד של התביעה באמצעות אפליקציה מתקדמת וצוות מיומן שמטפל בתביעות. במוצר זה, ניתן לרכוש כיסויים נוספים כמו כיסוי כבודה, מכשירים אלקטרוניים, הרחבות לספורט אתגרי חורף או ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור.

מיותר לציין שהפוליסה מגיעה בילד-אין, עם כיסוי של איתור חיפוש וחילוץ וצד ג’ הניתנים להסרה, בהתאם להחלטת וצרכי המבוטח (למרות שלא מומלץ להסירם).

את המוצר הזה, זכאי לרכוש רק מי שלא ניתק את התושבות בישראל וזכאי לכיסוי רפואי במסגרת חוק בריאות ממלכתי, וחברות בקופת חולים בישראל כך שבמקרה של אירוע רפואי, חברת הביטוח תמיד רשאית לוודא שהטיפול הרפואי (במידה ואינו הכרחי לביצוע מיידי) במדינת היעד יבוצע בישראל.

אולם, במקרה שנדרש בירור משמעותי או טיפול מתמשך שאינו דחוף, חברת הביטוח תתבסס על כך שלמבוטח יש כיסויים ביטוחיים בישראל ולכן, במקרה זה, העלות נמוכה יותר באופן משמעותי גם למבוטח, וגם לחברת הביטוח.

כך, העלות במקרה כזה לא “תיפול” על חברת הביטוח ולכן, המוצר (מבחינת עלות) מאפשר גמישות במחיר והוזלת עלויות משמעותית כמוצר משלים – היות ויש כבר תשלום של ביטוח בישראל עבור ביטוחים במסגרות הרבדים הבסיסיים של ביטוח לאומי (מס בריאות), קופת חולים ואף בחלק מהמקרים גם ביטוח רפואי פרטי.

כבר מעל ל-20 שנים, ביטוח נחלים מובילה את תחום הביטוחים ארוכי הטווח לישראלים השוהים בחו”ל. לאורך השנים, הסוכנות סיפקה מענה לעשרות אלפי לקוחות מרוצים מאד, ומאז ימי הקורונה, מספר המבוטחים שמקבלים מענה גדל באופן דרמטי, עם תשלומי תביעות של מליוני דולרים, הטסות רפואיות, ניתוחים ואשפוזים במדינות היעד עם אלפי מבוטחים בתאילנד, יוון, קפריסין, פורטוגל, ארה”ב ומדינות רבות נוספות באירופה ובמזרח הרחוק.

במקרה ואין כרטיס חזור למדינת ישראל, יש לקחת בחשבון כי במקרה של אירוע רפואי שידרוש הטסה רפואית לישראל – המבוטח יישא בעלויות של כרטיס החזור לישראל. יש אפשרות לרכוש סעיף קיצור נסיעה לפוליסה, ובמקרה זה, המבוטח יהיה פטור מרכישת הכרטיס האמור.

אין מוצרים לא טובים – יש מוצרים שלא מתאימים.
לכן, נדרש להכיר את החלופות, ולעבור שיחת הכוונה ובירור צרכים בכדי לבדוק מהי החלופה המתאימה ביותר עבורכם. בכל מקרה, ניתן תמיד ליצור קשר ישיר עם אחד המומחים שלנו, בכדי לקבל שיחת הכוונה בנושא.

מוכנים לצאת לדרך עם סוכנות ביטוח שתדע להקשיב ולהבין את מה שאתם באמת צריכים במעבר שלכם?

השאירו פרטים לבדיקת התאמה ללא עלות

בניין משרדים עם שילוט

שנהיה בקשר?

Let's Get Creative.