לקוחות מספרים

במקרה חירום אנחנו עושים הכל עבור הלקוחות שלנו

כשאנחנו אומרים הכל הכוונה להכל!
בשנים האחרונות סוכנות נחלים ארגנה עשרות מטוסי חילוץ עבור ישראלים שנתקעו בחול, אנחנו מובילים את הנושא ואפילו נוסעים בעצמנו להביא את הלקוח באופן אישי אם נדרש, זוהי האחריות שלנו, לדאוג לכם בכל מצב ובכל רגע.

רינת ואלון צור
רינת ואלון צור
לפני כשנה
קרא עוד
שבת שלום לכולם... חייבת לשתף.. אפצי׳ פה ואפצ׳י שם .... וכולנו נכנסנו לתקופה הקשה הזו. כשהכל התחיל מי חשב שנגיע למצב שהשמיים נסגרים מעלינו ומעל כל אירופה. והנסיכה שלי שלומדת בסלובקיה רפואה לא תוכל לחזור הביתה!!! מופע איימים... מה פתאום? לא יקרה!!!! התחלתי לבדוק איך מביאים אותם הביתה... מסביבם כל הגבולות נסגרו הטיסות הופסקו... והלחץ גבר. התחלתי להרים טלפוני משרד החוץ... החברה שאחראית עליהם בתור סטודנטים פה בארץ לקונסוליה בברטיסלבה לאן לא הגעתי.... חייבת להביא אותה לארץ.. חייבת לציין את חברת הביטוח ״נחלים״ את מנכ״ל החברה ניר.. שניד נרתם למשימה הפעיל את כל מי שצריך היה לאשר .. בידיעה שהגבולות סגורים. ואני לא הפסקתי ללחוץ !!!! למנכ״ל ims ד״ר מינוביץ קובי להשגת אישור מדיקן האוניברסיטה לאשר לסטודנטים לחזור לארץ וכשהכל יסתיים לחזור לאוניברסיטה... לא האמנתי שהכל יצליח חברת הביטוח ״נחלים״ פנתה לחברת ישראייר בבקשה להוציא מטוס ישירות לקושחצה סלובקיה ולהביא את הנסיכה שלי הביתה יחד עם עוד כ100 סטודנטים שנתקעו בסלובקיה. והם בדרך הביתה!!!! אני כאמא דואגת שביקשה להביא אותם הביתה עם קצת עקשנות.. והרבה רצון אושר גדול... ועל זה נאמר ״ אין דבר העומד בפני הרצון״!!!!!! תודה לחברת הביטוח״ נחלים״ למנכ״ל החברה ניר . לשוש מהצוות למנכ״ל ims ד״ר מינוביץ קובי לקונסוליה בברטיסלבה לנציגת הקונסוליה ילנה ולחברת ישראייר שהטיסה אותם הביתה. ושתהיה לכולנו שבת שלום שבת בריאה.. והם בבית! תודה רבה שוב לחברת הביטוח נחלים והעומד בראשה ניר שפעל רבות.להחזרת הילדים לארץ שאפו גדול.....
Nina Sodin
Nina Sodin
לפני כ 3 חודשים
קרא עוד
ביטחתי עם נחלים מספר פעמים לנסיעות קצרות וארוכות, ותמיד קיבלתי שירות אישי, סיוע מהיר, ואפילו הסברים על דברים שלא היו ברורים לי בפוליסה. ממליצה בחום!
Alfi Naim
Alfi Naim
לפני כ 3 שנים
קרא עוד
חברת ביטוח מספר 1! לפני 4 שנים עברתי אל נחלים, היה לי חשש בהתחלה בגלל שלא הכרתי אותם לפני אבל החלטתי לתת לזה צאנס. זאת הייתה החלטה הכי טובה שביצעתי, אלונה באמת עושה את הכל כדי שהמבוטחים יקבלו את מה שמגיע להם ונלחמת בשבילם כאילו הם הילדים שלה. כל בעיה אפילו הכי קטנה שהייתה לי טופלה בהמון דאגה ואהבה. אם אתה מתלבטים כמוני, הסירו דאגה מליבכם. אתם הולכים להיות בידיים הכי טובות שיש!
הקודם
הבא

כשהלקוחות צרכים אותנו - אנחנו תמיד איתם!

קורנה

הוצאנו 2 מטוסי חילוץ להחזיר את הישראלים

אסון התאומים

הוצאנו 2 מטוסי חילוץ להחזיר את הישראלים

בניין משרדים עם שילוט

שנהיה בקשר?

Let's Get Creative.