נחלים לנוודים

ביטוח רפואי לישראלים שחיים ועובדים מעבר לים

כחלק מהגלובליזציה, בשנים האחרונות, וביתר שאת בתקופת הקורונה, המגמה של ישראלים שעוברים לעבוד מרחוק ברחבי הגלובוס הלכה וצמחה, ועודנה צומחת, באופן דרמטי.

לאור הדרישה, שהגיעה מנוודים דיגיטליים עם התפרצות מגפת הקורונה,  שנתקעו בלי ביטוח בכל מיני מדינות על פני הגלובוס ולא הצליחו לקבל כיסוי ביטוחי בשום מקום (מדובר בתקופה בה חברות הביטוח לא אפשרו לרכוש ביטוח לחו”ל ובוודאי לא לרכוש ביטוח למי שכבר יצא מן הארץ), פיתחה נחלים פתרונות ייעודיים עבור אותם נוודים, עם תנאים מיוחדים ובלעדיים, בשיא ימי הקורונה ואפשרה ביטוח לתקופות ארוכות, גם למי שכבר שוהה בחו”ל !

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת נחלים, ולתת לנו ללוות אתכם לאורך כל תקופת הנוודות שלכם. לנחלים יש שלושה יתרונות מרכזיים:

  1. לנחלים יש מגוון מוצרים ייעודיים לנוודים דיגיטליים כולל אפשרות רכישה מחו”ל, אפשרות לרכישה לתקופות ארוכות וכמובן שהכל ברפואה פרטית ועם סכומי ביטוח גבוהים מאד כדי שיתאים לכל המדינות בה אתם מנוודים (לפחות 5 מליון דולר). ישנה אפשרות להיוועץ עם רופא ישראלי ללא עלות, כיסוי לתרופות, ביקור רופא משפחה, רפואת חירום בשיניים, הטסה רפואית לישראל והטסת מלווה לחו”ל במקרה של אשפוז, פינוי אווירי ימי ויבשתי, כיסוי לנגיף הקורונה, כיסוי לכל העולם (למעט ישראל ומדינות עוינות) וכמובן אפשרות לרכישה של הרחבות נוספות בהתאם לצורך של נוודים כמו ביטוח למחשב נייד, טלפון נייד וכבודה. ניתן לבצע הרחבות של ספורט חורף וספורט אתגרי לימים ספיציפיים במקום לרכוש לכל התקופה ולבזבז כסף מיותר.
  2. צוות נחלים תמיד עומד לרשותכם בכל אמצעי תקשורת שנח לכם לרבות: ווטסאפ לנייד של המשרד, במקביל, במקרה חירום באמצע הלילה ניתן לפנות למספר ייעודי שפועל 24/7.
  3. התאמת המוצרים לפני הרכישה הינה חלק משמעותי ולא פחות חשוב מכך הוא הטיפול במהלך תקופת הביטוח ובוודאי טיפול בתביעות. זה המקום לציין כי לנחלים יש צוות ייעודי לטיפול בתביעות בחברת הביטוח, גם טיפול בהחזרים כספיים במידה וחזרתם לפני הזמן לישראל.

למה דווקא אנחנו?

מרפאות הסדר של ביטוח נחלים לסטודנטים עם רופאים דוברי אנגלית

זמינות ושירות של צוות נחלים, כולל מענה למקרה חירום 24/7

כיסוי לרפואת חירום בשיניים

כיסוי לרפואה פרטית – עד 5,000,000 $

הטסה רפואית והטסת מלווה

כיסוי ל-166 מדינות

בניין משרדים עם שילוט

שנהיה בקשר?

Let's Get Creative.