נחלים לתרמילאים

ביטוח ליוצאים לטיול ברחבי הגלובוס

הביטוח של נחלים

כאשר יוצאים לטיול ארוך, חשוב לתכנן את הצד הביטוחי כדי שיתאים לכם לכל אורך הטיול, עם דגש על נושא של הרחבות רלוונטיות וגמישות, שתתאמנה לשינויים הצפויים והלא צפויים שלכם לאורך המסע.

ביטוח נחלים לתרמילאים הוא ביטוח המכסה אתכם ב166 מדינות ברחבי העולם, כולל מגוון כיסויים ביטוחיים, שיעניקו לכם שקט נפשי, בין היתר:

הוצאות רפואיות בחו”ל, לרבות ביקור אצל רופא, אשפוזים, ניתוחים, השתלות, פינוי אווירי ימי ויבשתי, הטסת מלווה לחו”ל במקרה של אשפוז, הטסת גופה לישראל חס וחלילה , הטסה רפואית לישראל, כיסוי לקורונה, כולל אישור באנגלית למדינת היעד, כיסוי לרפואת חירום בשיניים, כיסוי לתרופות, תקרת כיסוי לרופאה פרטית של לא פחות מ-5 מליון דולר ועוד.

מעבר לכיסויים המפורטים, ישנן הרחבות לביטוח שניתנות לרכישה בהתאם לצרכים שלכם, כגון: 

כברוקר מוביל שעובד עם כל חברות הביטוח בישראל, אנחנו תמיד נאתר עבורכם את המוצר המתאים לכיסוי אותו אתם צריכים ובעלות הטובה ביותר.

תקופת הביטוח מהווה חלק קריטי במיוחד בעת הזו, לרבות נושא של הארכות מתוכננות או שאינן מתכננות, בדיוק כמו שגילינו בתקופת הקורונה, כשפנו אלינו לקוחות שאינם מבוטחים בנחלים ושנתקעו בלי ביטוח. לקוחות אלו פנו אלינו בבקשה לסיוע, היות והארכה, דרך כל חברות הביטוח, לא אושרה להם.

כיום כל חברת ביטוח מציעה תנאים משתנים וחשוב לעקוב כל הזמן אחר העדכונים. נכון להיום תקופת הביטוח המרבית שניתן לרכוש היא עד חצי שנה בכמה חברות ביטוח. מומלץ לבחון איתנו את החלופות, היתרונות והחסרונות של כל הצעה כדי שנתאים לכם את הביטוח בתפירה אישית למידות ולצרכים שלכם.

ביקורים אצל רופא מומחה ורופא משפחה

כולל ביטוח מיוחד

סיוע 24/7 למקרי חירום

כולל ביטוח מיוחד

כיסוי מיוחד לטיפולי שיניים

כולל ביטוח מיוחד

ביקורים אצל רופא מומחה ורופא משפחה

כולל ביטוח מיוחד

סיוע 24/7 למקרי חירום

כולל ביטוח מיוחד

כיסוי מיוחד לטיפולי שיניים

כולל ביטוח מיוחד

בניין משרדים עם שילוט

שנהיה בקשר?

Let's Get Creative.