נחלים רילוקיישן

ביטוח רפואי לישראלים המעתיקים את מגוריהם מעבר לים

הביטוח של נחלים

כחלק מסל הפתרונות של ביטוח נחלים, אנו מספקים פתרונות ביטוח לרילוקיישן ברחבי העולם. בין אם אתם יחידים, זוג או משפחה, תוכניות הביטוח שלנו מעניקות כיסוי רפואי נרחב, לרבות ביקורים אצל רופא, בדיקות שגרה, טיפולי מניעה, כיסוי להריון, התפתחות ילדים ונוער, אשפוזים, ניתוחים השתלות והכל- ברפואה פרטית.

כאשר עוברים לגור בחו”ל, השאלה הראשונה שנכון לשאול היא האם לרכוש ביטוח רפואי לרילוקיישן או ביטוח נסיעות לחו”ל ? התשובה כמו ברב המקרים היא שזה תלוי.

עלויות של ביטוח נסיעות לחו”ל זולות משמעותית, היות והן מתבססות על כך שללקוח יש קופת חולים בישראל, ולכן במקרה או אירוע רפואי חמור, חברת הביטוח רשאית להחזיר את הלקוח להמשך טיפול בישראל, במסגרת קופת חולים, כך שהסיכון של חברת הביטוח נמוך יחסית, ומכאן הפער המרכזי בעלות. בנוסף, ביטוח נסיעות לחו”ל הוא ביטוח המוגדר כביטוח חירום ואיננו כולל טיפולי מניעה או שגרה. זה המקום לציין כי ביטוח נסיעות לחו”ל מכסה את מרבית המקרים שבהם תתקלו בחו”ל. מקרה חירום לא חייב להיות מקרה קשה, גם כאב ראש הוא מקרה חירום וכמובן שהפוליסה תספק מענה הולם לנושא זה.

ביטוח רפואי לרילוקיישן הנו ביטוח יקר יותר מביטוח נסיעות לחו”ל מהטעם המרכזי שצוין לעיל. אנסה לפשט ואומר שביטוח רילוקיישן הוא סוג של שילוב בין שני ביטוחים : ביטוח של קופת חולים וביטוח לאומי (מבחינת עלות: אחוז מהשכר ועד אלפי שקלים בחודש) וגם ביטוח פרטי בחברת ביטוח מסורתית (מבחינת עלות עשרות עד מאות שקלים לחודש).

  • לביטוח נחלים יש אפשרות לדאוג לכם לכיסוי ביטוחי מתמשך המבוסס על ביטוח רפואי ולא על בסיס נסיעות לחו”ל
  • ביטוח המעניק כיסוי לטיפולי שגרה ומניעה
  • כיסוי להריון 

היתרונות שלנו בביטוח בריאות לרילוקיישן

ביקורים אצל רופא מומחה ורופא משפחה

כולל ביטוח מיוחד

סיוע 24/7 למקרי חירום

כולל ביטוח מיוחד

כיסוי מיוחד לטיפולי שיניים

כולל ביטוח מיוחד

ביקורים אצל רופא מומחה ורופא משפחה

כולל ביטוח מיוחד

סיוע 24/7 למקרי חירום

כולל ביטוח מיוחד

כיסוי מיוחד לטיפולי שיניים

כולל ביטוח מיוחד

בניין משרדים עם שילוט

שנהיה בקשר?

Let's Get Creative.